Poistenie

Online poistenie

Svoje poistenie si môžete vybaviť z pohodlia vášho domova. Stačí si len vybrať, o aký druh poistenia máte záujem a vyplniť potrebné informácie. Všetky druhy poistenia takto nájdete na jednom mieste. A stačí vám na to pár kliknutí. Veríme, že vám týmto spôsobom šetríme čas, ktorý by ste museli stráviť návštevou pobočky. Administratívne záležitosti takto vybavíte jednoduchým spôsobom. Uzatvorenie zmluvy navyše prebieha elektronicky, takže nemusíte vypĺňať žiadne zbytočné papiere.

 

Cez internet si všetko vybavíte 24 hodín denne a nie ste obmedzení sviatkami či víkendom. Je to výhodné napríklad vtedy, ak potrebujete poistenie rýchlo, tesne pred odchodom na dovolenku. Vďaka moderným systémom a technológiám máte istotu, že vaše informácie ostanú u nás, dobre strážené.

Ochrana majetku a zodpovednosti

Tak, ako zdravie, si človek potrebuje počas svojho života chrániť aj majetok či svoje vozidlo. Ochrana majetku a zodpovednosti predstavuje dôležitú súčasť zabezpečenia sa do budúcnosti. Nepodceňujte možné riziká a možný zásah prírodných živlov či inej osoby. Vďaka poisteniu máte možnosť obnoviť si majetok v podobe, v akej očakávate.

Ochrana príjmov

V živote každého človeka môže nastať situácia, kedy sa pre napríklad úraz, stáva práceneschopným a tým stratí schopnosť vytvárať príjmy. My vám poskytneme všetky dôležité informácie a komplexné rizikové, životné a cestovné poistenie. Takto budete pripravení na akúkoľvek životnú situáciu.